Uzdrawiając siebie uzdrawiasz Ziemię
Home » Techniki pracy » Regresing LBL
Regresing LBL

 

Seminarium szkoleniowe odbyłam w okolicach Hamburga, Niemcy w miedzynarodowej obsadzie, od Nowej Zelandii po Kanadę w 2006 roku.
Certyfikat wystawiony przez Instytut Hipnozy do Życia między Życiami dr. Michela Newtona w USA uprawniający mnie do pracy z jego metodą otrzymałam w czerwcu 2007 roku.

Regresja LBL do życia między życiami wg. Dr. Michaela. Newtona

Regresja do życia między życiami wg. metody dr. Michaela Newtona to wyjątkowa technika umożliwiająca przeyżycie jedyne w swoim rodzaju. Odwiedziny w świecie Dusz. Dr. Michael Newton jako dyplomowany hipnoterapeuta rozwinął własną technikę umożliwiającą dosięgnięcie głęboko ukrytych wspomnień pacjentów o ich życiu po śmierci. W stanie głębokiej hipnozy, po przeniesieniu ich w stan nadświadomości, pacjenci opisują co wydarzyło się im w ich poprzednich życiach na Ziemi i to co się wydarzyło pomiędzy tymi życiami. Opisują ważne zdarzenia z poprzednich żyć wpływające na ich aktualne życie, jak również opisują jak wygląda świat Dusz, kogo tam spotykają, z kim rozmawiają. Spotykają swojego Przewodnika Duchowego i dowiadują się dlaczego powrócili spowrotem tutaj na Ziemię i jaki cel, jakie doświadcznie i z kim wybrali sobie tym razem do pracy. Bardzo trafnie hipnoza LBL została nazwana „duchową regresją”.

Czego między innymi możesz dowiedzieć się w czasie duchowej regresji?
 1. Co odczuwasz w momencie śmierci.
 2. Co widzisz i czujesz zaraz po śmierci.
 3. Analizujesz i doświadczasz wartości przeżytego życia.
 4. Spotykasz duchowych opiekunów/przewodników.
 5. Spotykasz swoją grupę duchową.
 6. Dowiadujesz się dlaczego masz takie życie a nie inne?
 7. Dlaczego wybrałeś to właśnie ciało?
 8. Kto jest twoją bratnią duszą?
 9. Jakie jest twoje duchowe imię.
 10. Co sobie zaplanowałaś/eś na to życie?
 11. I wiele, wiele innych nurtujących cię tematów dotyczących nie tylko twojego prywatnego życia, związków i pieniędzy, ale też świata ,kosmosu, rozwoju Ziemi i postępu duchowego.

Książki dr. Michaela Newtona:
„Wędrówka dusz”
„Przeznaczenie dusz”
„Życie między wcieleniami”
„Brzmienie życia”